Żyj i mieszkaj w pięknie urządzonym wnętrzu. Takim, którego nie ma nikt.
  • Projektuję unikalne wnętrza - niepowtarzalne i w pełni dopasowane do Twojego gustu
  • Gwarantuję bezpłatne zmiany w projektach na Twoje życzenie
  • Zajmuję się całym procesem - tworzę projekty, robię listy zakupowe i prowadzę nadzór nad realizacją. Ty możesz zająć się tym, co kochasz.
Napisz do mnie, aby otrzymać niezobowiązującą ofertę.
Interesuje mnie:
Projekt aranżacji
Doradztwo kolorystyczne
Przygotowanie pod sprzedaż
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez Ewelina Nasiadka Studio Design przy ul. Wodna 22 z siedzibą w Żorach. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.
Przebywaj w pięknym otoczeniu - dopasowanym do Twoich marzeń
Najważniejszym aspektem projektowania jest zrozumienie gustów osoby, która w projektowanym otoczeniu spędzi resztę swojego życia.

Dlatego każdą wycenę rozpoczynam od szczegółowej rozmowy na temat preferencji, inspiracji oraz omówienia wachlarza usług.


Dojrzałość aranżacyjną osiąga się w momencie, w którym jest się w stanie patrzeć na projektowane wnętrze oczami klienta.

Celem nie jest przecież zaprojektowanie czegoś co spodoba się przede wszystkim projektantowi. Dobry projekt to taki, który zachwyca zarówno klienta, jak i gości. W tej kolejności.

- Ewelina Nasiadka
Moje Realizacje
Co mówią moi klienci:
“Od pierwszego kontaktu czuliśmy, że rozmawiamy z osobą, której naprawdę zależy na stworzeniu czegoś pięknego. Polecamy Panią Ewelinę z całego serca.”
Edyta Frysz
“Współpracowałam już z wieloma projektantami. Pani Ewelina jest nie do podrobienia. Różnicę w podejściu widzi się od razu. :)”
Teresa Głuszek
„Pani Nasiadka zaprojektowała dla nas takie wnętrze, jakie chcieliśmy mieć. Za każdym razem kiedy mamy u siebie gości, wszyscy chwalą nas za pięknie urządzone mieszkanie.”
Jarosława Pawelec
„Planując nowe mieszkanie masz wiele na głowie. Pani Ewelina załatwiła mi tysiąc spraw. Zostawiłam jej wolną rękę i jestem bardzo zadowolona z efektów! :))”
Sylwia Kubik 
Skontaktuj się z odpowiednią osobą i zyskaj więcej czasu dla siebie
Projektowanie wnętrza to jedynie początek pracy nad wymarzonym otoczeniem.

Następnym krokiem jest zawsze realizacja projektu, która niejedną osobę potrafi przyprawić o ból głowy.

Dlatego swoim klientom oferuję możliwość prowadzenia projektu od A do Z.

Zaczynając od układu funkcjonalnego, poprzez rzuty, wizualizacje 3D, rysunki techniczne oraz listy zakupowe, na nadzorze nad realizacją kończąc.

Bezstresowe projektowanie rozpoczyna się od znalezienia osoby, która podejdzie do tematu kompleksowo.

Na szczęście jesteś we właściwym miejscu.

Bardzo łatwo zacząć właśnie tutaj.

Copyright 2019 All Rights Reserved
NASIADKA STUDIO DESIGN
+48 575 060 573
44-240 Żory, ul. Wodna 22
nasiadkadesign@gmail.com
Powered By ClickFunnels.com