Skontaktuj się już dzisiaj! +48 575 060 573
Żyj i mieszkaj w pięknie urządzonym wnętrzu. Takim, którego nie ma nikt.
 • Projektuję unikalne wnętrza - niepowtarzalne i w pełni dopasowane do Twojego gustu
 • Gwarantuję bezpłatne zmiany w projektach na Twoje życzenie
 • Zajmuję się całym procesem - tworzę projekty, robię listy zakupowe i prowadzę nadzór nad realizacją. Ty możesz zająć się tym, co kochasz.
Napisz do mnie, aby otrzymać niezobowiązującą ofertę.
Interesuje mnie:
Projekt aranżacji
Doradztwo kolorystyczne
Przygotowanie pod sprzedaż
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez Ewelina Nasiadka Studio Design przy ul. Wodna 22 z siedzibą w Żorach. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.
Czy usługa projektowania wnętrz jest dla Ciebie? Sprawdź, co możesz zyskać z pomocą profesjonalisty
Stereotyp architekta wnętrz realizującego swoje idee za cudze pieniądze jest nadal powszechny. Usługa projektowania natomiast jawi się często jako luksus, na który mogą pozwolić sobie nieliczni. Takie fałszywe wyobrażenia są krzywdzące nie tylko dla branży wnętrzarskiej, ale przede wszystkim dla ludzi stojących przed trudnym wyzwaniem urządzenia swojego miejsca na ziemi. Rzeczywistość wygląda przecież zupełnie inaczej! Sprawdź, co możesz realnie zyskać, działając z profesjonalistą i jak naprawdę wygląda współpraca z projektantem.
Dobry architekt dba o portfel swojego klienta jak o swój własny
Wbrew powszechnej opinii, korzystanie z usług architekta wnętrz nie jest fanaberią dla najbogatszych, a rzeczywistą szansą na ograniczenie wydatków zarówno podczas zakupu wyposażenia do nowego lokum, jak i w perspektywie długofalowej. Powodów tego jest co najmniej kilka…
 • - Wiele sklepów z meblami oraz wyposażenia wnętrz (również z wyposażeniem vintage) i z artykułami budowlanymi oferuje zniżki dla klientów biur projektowych, których nie udziela się klientom w sytuacji zakupu z pominięciem biura projektowego.
 •  
 • - Fachowe rozplanowanie wnętrza minimalizuje ryzyko kosztownych poprawek. Kucie świeżo pomalowanych ścian z powodu jednego zapomnianego gniazdka czy lampki, z zawodowcem u boku Ci nie grozi. Z doświadczenia moich klientów wiem, jak negatywne emocje wzbudza odkrycie, że cała energia poświęcona na samodzielną aranżację domu okazała się daremna. Lepiej wierzyć im na słowo.
 •  
 • - Wnętrza zaaranżowane przez profesjonalistę osiągają wyższe ceny sprzedaży i cieszą się wysokim zainteresowaniem na rynku nieruchomości. To oczywiste, że nikt nie urządza własnego lokum z zamiarem szybkiej przeprowadzki, jednak los bywa przewrotny. Jeśli przyjdzie Ci pożegnać się z ukochanymi czterema kątami, to szybciej i korzystniej oddasz je w dobre ręce.
 •  
 • - Ustalony z architektem kosztorys i dokładna lista zakupów da Ci pogląd na realne koszty przedsięwzięcia. 
 •  
 • - Wnętrza zaprojektowane przez kompetentną osobę to inwestycja na lata. Celem pracy projektanta jest stworzenie przestrzeni ponadczasowej i uniwersalnej, która w przyszłości będzie podatna na modyfikacje zgodne z nowymi trendami, ale jednocześnie nie straci uroku wraz z przemijającą modą. 
 •  
 •  - W przypadku gotowych już pomieszczeń, których wystrój nie cieszy oczu właścicieli, często okazuje się, że diametralna metamorfoza wcale nie wymaga użycia radykalnych i kosztownych środków. Meblom, które czasy świetności mają już za sobą, można nadać nowe życie przez wymianę uchwytów czy przemalowanie blatów. Niekiedy wystarczy jedynie zmiana dekoracji i tańszych elementów wyposażenia, by uzyskać upragniony efekt. W takich przypadkach kreatywność projektanta i wiedza z zakresu renowacji może pomóc w zaoszczędzeniu naprawdę sporych sum pieniędzy, bez rezygnowania z marzeń o pięknym i przytulnym domu.
Warto również wspomnieć, że współpraca z architektem wnętrz nie musi oznaczać jego zaangażowania w każdy etap prac. Zamówienie podstawowego projektu koncepcyjnego jest o wiele tańsze niż zakup projektu wykonawczego z nadzorem postępów. Zakres wsparcia najlepiej ustalić indywidualnie według potrzeb i środków finansowych. Pamiętaj, że to Ty ustalasz, ile chcesz wydać.
Z projektantem wnętrz oszczędzisz czas i stres
Proces aranżacji pomieszczeń jest złożony z wielu połączonych ze sobą elementów, przez co staje się skomplikowanym wyzwaniem logistycznym - wybór kolorystyki, materiałów, mebli, ustawienia dopasowanego do rozkładu ścian, rozlicznych detali, nadzór nad wykonawcami, zakupy… Stworzenie wnętrza tak funkcjonalnego, jak estetycznego może okazać się zadaniem zbyt przytłaczającym dla osoby bez doświadczenia. Zlecenie części obowiązków profesjonaliście znacząco skróci czas projektowania i oszczędzi stresu.

Architekt nie musi godzinami szukać rzetelnych firm i fachowców, najczęściej ma już do nich kontakt w swojej książce telefonicznej. Omija także etap pogłębionego researchu, bo posiada już potrzebną wiedzę - zacznie właściwą pracę nad Twoim projektem od razu i odciąży Cię z nieprzyjemnych obowiązków. Kiedy ktoś będzie negocjował ceny, planował rozkład świateł i gniazdek, szukał najlepszych rozwiązań, Ty w tym czasie możesz zająć się pracą, rodziną czy przeglądaniem magazynów wnętrzarskich.
Architekt ułoży spójny obraz z puzzli Twoich pomysłów i potrzeb
Często spotykanym problemem w projektowaniu wnętrz przez laików jest brak całościowego spojrzenia na wystrój wnętrza oraz brak wyobraźni przestrzennej. Fotografie z Pinteresta, Instagrama i czasopism kuszą pięknymi elementami, ale ich losowe połączenie rzadko tworzy zadowalający efekt. Profesjonalny designer pomoże Ci zdefiniować własny styl i nadać jeden, spójny kierunek aranżacji. Co istotne, najważniejsza jest Twoja wizja i dopasowanie jej do potrzeb domowników.

Popularny mit o tym, że zamawiając usługę projektowania wnętrz, trzeba liczyć się z realizowaniem niepraktycznych pomysłów artysty, całkowicie mija się z rzeczywistością. Celem pracy architekta jest przecież funkcjonalne dostosowanie przestrzeni mieszkalnej do trybu życia wszystkich jej mieszkańców. Może on doradzić dobór kolorów, faktur, objaśnić właściwości materiałów, przedstawić kilka propozycji gotowych rozwiązań, ale ostateczna decyzja zawsze należy do klienta.
Projektant spełni Twoje marzenia o oryginalnym wnętrzu
Oglądanie pięknych wnętrz w internecie bywa frustrujące. Wyzierające ze zdjęć ciekawe formy mebli czy niespotykane elementy dekoracji inspirują i motywują do zaaranżowania własnego otoczenia, ale potrafią też skutecznie podciąć skrzydła. W katalogach najpopularniejszych sklepów wzornictwo zdaje się nie zmieniać od lat i na próżno szukać w nich niebanalnych artykułów.

Nie musisz jednak rezygnować z oryginalnej estetyki. Projektant dzięki wartościowym kontaktom i regularnej obserwacji trendów świata designu może z pomocą znajomych rzemieślników opracować od podstaw nieszablonowe rozwiązania lub odnaleźć na Twoje zlecenie produkty niedostępne w regularnych ofertach sklepów.

Jeśli stoisz przed wyzwaniem urządzenia swojego domu lub mieszkania, ale przeraża Cię wielowymiarowość tego przedsięwzięcia, skontaktuj się ze mną. Zapytanie o ofertę nie jest zobowiązujące, a może być szansą na naprawdę owocną współpracę oraz minimalizację kosztów, czasu i stresu. Pamiętaj, że nie musisz korzystać z najdroższej opcji kompleksowej usługi oraz że ostateczna decyzja o projekcie i jego finansowym wymiarze należy do Ciebie.

Co mówią moi klienci:
“Od pierwszego kontaktu czuliśmy, że rozmawiamy z osobą, której naprawdę zależy na stworzeniu czegoś pięknego. Polecamy Panią Ewelinę z całego serca.”
Edyta Frysz
“Współpracowałam już z wieloma projektantami. Pani Ewelina jest nie do podrobienia. Różnicę w podejściu widzi się od razu. :)”
Teresa Głuszek
„Pani Nasiadka zaprojektowała dla nas takie wnętrze, jakie chcieliśmy mieć. Za każdym razem kiedy mamy u siebie gości, wszyscy chwalą nas za pięknie urządzone mieszkanie.”
Jarosława Pawelec
„Planując nowe mieszkanie masz wiele na głowie. Pani Ewelina załatwiła mi tysiąc spraw. Zostawiłam jej wolną rękę i jestem bardzo zadowolona z efektów! :))”
Sylwia Kubik 
Skontaktuj się z odpowiednią osobą i zyskaj więcej czasu dla siebie
Projektowanie wnętrza to jedynie początek pracy nad wymarzonym otoczeniem.

Następnym krokiem jest zawsze realizacja projektu, która niejedną osobę potrafi przyprawić o ból głowy.

Dlatego swoim klientom oferuję możliwość prowadzenia projektu od A do Z.

Zaczynając od układu funkcjonalnego, poprzez rzuty, wizualizacje 3D, rysunki techniczne oraz listy zakupowe, na nadzorze nad realizacją kończąc.

Bezstresowe projektowanie rozpoczyna się od znalezienia osoby, która podejdzie do tematu kompleksowo.

Na szczęście jesteś we właściwym miejscu.

Bardzo łatwo zacząć właśnie tutaj.

Copyright 2019 All Rights Reserved
NASIADKA STUDIO DESIGN
+48 575 060 573
44-240 Żory, ul. Wodna 22
nasiadkadesign@gmail.com
Powered By ClickFunnels.com